Apie projektą

Atnaujinta: 2021 m. lapkričio 10 d.


Aš esu Burak Özdemir – šio internetinio žadintuvo kūrėjas. Mano kelionė sukurti šį internetinį žadintuvą prasidėjo nuo problemos, su kuria nemažai mūsų susiduria kiekvieną dieną...

Sunkumai pabusti ryte.

Kaip ir daugeliui kitų žmonių pasaulyje, man buvo sunku pabusti ryte. Pramiegojęs ne vieną svarbų renginį ir daugybę kartų pavėlavęs į darbą nusprendžiau, kad reikia tam padaryti galą.

Pasišvenčiau misijai surasti žadintuvą, kuris veiktų visiems tokiems kietai miegantiems, kaip ir aš. Išmėginau visokiausių tipų žadinimo priemonių. Galiausiai atradau puikų derinį – lovos kratytuvus su galingu žadintuvu. Toks derinys galbūt ir privertė jaustis, lyg kiekvieną rytą prabusčiau nuo žemės drebėjimo, bet tai veikė!

Bandydamas įvairių tipų žadintuvus, kai ką supratau.

Žadintuvai ne visada lengvai prieinami.

Neretai žadintuvus nėra patogu gabentis keliaujant. Be to, ne visi nori ar gali sau leisti įsigyti lovos purtytuvus ir galingus žadintuvus, kad ir kokie veiksmingi jie būtų.

Žinodamas, kad dauguma žmonių turi išmaniuosius įrenginius ar kompiuterius, sugalvojau sprendimą. Būdamas kompiuterių inžinieriumi nusprendžiau sukurti internetinį žadintuvą.

Mano tikslas buvo paprastas. Norėjau sukurti žadintuvą, kuris būtų visada pasiekiamas, paprastas naudoti (nepriklausomai nuo naudotojo amžiaus ar jo kompiuterinio raštingumo) ir kuris būtų visiškai nemokamas.

Atsižvelgus į tai, sukūriau internetinį žadintuvą, kurį galite naudoti bet kuriuo paros metu ir būdami bet kur – tereikia turėti interneto ryšį. Jame yra snaudimo funkcija ir daugybė kitų laiką fiksuoti padedančių naudingų įrankių, tokių kaip:

Nuo šiol visada pabuskite laiku ir daugiau niekada nepramiegokite svarbių įvykių!

Mūsų kontaktinė informacija

Pavadinimas: OnlineAlarmKur (trademark 2019/21580 Turkijos Patentų ir Prekės Ženklo Biuras)

El. paštas: burakozdemir {@} protonmail (.) ch