שמי Burak Özdemir ואני היוצר של אתר Online Alarm Kur. המסע שלי ליצירת שעון מעורר אונליין התחיל בבעיה שרבים מאיתנו מתמודדים איתה בכל יום.

הקושי להתעורר בבוקר.

כמו אנשים רבים אחרים בעולם, היה לי קשה להתעורר בבוקר. אחרי שפספסתי אינספור אירועים ותמיד איחרתי לעבודה, החלטתי שמספיק ודי.

יצאתי למשימה למצוא שעון מעורר שעובד עבור אנשים בעלי שינה כבדה ועמוקה. ניסיתי ובדקתי את כל הסוגים השונים של שעונים מעוררים. בסופו של דבר, נתקלתי בשידוך המושלם - שייקר למיטה בשילוב עם שעון מעורר עוצמתי. זה אולי הרגיש כמו רעידת אדמה שגוררת אותי מתרדמת כל בוקר, אבל זה עשה את העבודה!

בזמן שבדקתי סוגים שונים של שעונים מעוררים, הבנתי משהו.

שעונים מעוררים לא תמיד נגישים במיוחד.

חלק מהשעונים המעוררים לא ניתנים לשאת בקלות ממקום למקום. בנוסף, לא כולם רוצים לבזבז את כספם על שייקר למיטה ושעונים מעוררים - לא משנה כמה הם טובים.

מכיוון שלרוב האנשים יש מחשבים וטלפונים ניידים, הגעתי לפתרון. כמהנדס מחשבים, החלטתי ליצור שעון מעורר אונליין.

המשימה שלי הייתה פשוטה. רציתי ליצור שעון מעורר שתמיד נגיש, קל לשימוש (לא משנה מה הגיל של המשתמש או האם יש לו התמצאות בטכנולוגיה), והשעון המעורר יהיה בחינם לכל אחד ברחבי העולם.

אתם מוזמנים להשתמש בשעון מעורר אונליין בכל שעה ביום, לא משנה היכן אתם נמצאים או באיזה אזור זמן. לשעון יש לו תכונת נודניק והמון כלים מועילים אחרים כדי לעקוב אחר הזמן לאורך היום:

פרטי ההתקשרות שלנו

  • שם: OnlineAlarmKur (TÜRKPATENT: 2019/21580), נרשם ע"י Burak Özdemir ,יזם בודד הנרשם בטורקיה.
  • דואר אלקטרוני: burakozdemir {@} protonmail (.) ch