00:00:000
00:00:000

היכן נמצא הסטופר (שעון העצר) במחשב?

לרוב המחשבים אין סטופר שעון עצר מובנה. כדי להשתמש בסטופר במחשב, תצטרכו להשתמש בסטופר חינמי אונליין. לחלופין, אם יש ברשותכם מכשיר עם מערכת הפעלה Windows 11, תוכלו להשתמש באפליקציית השעון כדי להפעיל סטופר, להגדיר טיימר או להגדיר שעון מעורר במחשב. על מנת להשתמש בסטופר שעון עצר ב-Mac, תצטרכו להוריד אפליקציה ייעודית.

מהו סטופר אונליין?

סטופר אונליין הוא יישום נוח לשימוש לספירת זמן קדימה ולהפעלת סטופר במחשב. הוא מודד את הזמן שחלף בשעות, דקות, שניות ואלפיות השנייה. הכלי גם מאפשר לעקוב אחרי זמני הקפות. ניתן לראות את משך כל הקפה וכן את הזמן הכולל שחלף.

כיצד להשתמש בסטופר אונליין?

כל אחד יכול להפעיל סטופר עם הקפות בקלות באמצעות סטופר אונליין. עקבו אחר ההנחיות:

  • לחצו על התחל כדי להפעיל את הסטופר.
  • לחצו על השהה כדי להשהות את הסטופר.
  • לחצו על המשך כדי להמשיך בספירה קדימה.
  • לחצו על הקפה כדי לתעד זמני הקפה.
  • לחצו על איפוס כדי לאפס את הסטופר.

כמו כן, כאשר תחלקו את הזמן להקפות, תוכלו לראות את טבלת נתוני הסטופר עם זמני ההקפות ופרטים נוספים. ניתן לשמור נתונים אלה על ידי לחיצה על ייצוא ל-CSV.

בלחיצה על סמל ההגדרות בסרגל הניווט, ניתן לשנות את הגדרות הסטופר. תוכלו לבחור אם ברצונכם שהסטופר יציג שניות בלבד או יכלול אלפיות שנייה על ידי סימון או ביטול סימון התיבה להצגת אלפיות השנייה. ניתן גם להגדיר התראה חוזרת עם צליל.

ישנה אפשרות להפעיל או להשהות סטופר פועל על ידי לחיצה על מקש הרווח כקיצור דרך.

כיצד עובד סטופר אונליין?

לסטופר אונליין קיימת אפשרות תזמון הקפות אשר מודדת את משך הזמן בין הפעלת השעון לכיבוי שלו (על ידי לחיצה על התחל או השהה). תוכלו לבצע תיעוד של הזמן שחלף באמצעות השעון של הדפדפן ואת אזור הזמן הנוכחי שבו אתם נמצאים בעולם.

למה משמש סטופר אונליין?

ניתן להשתמש בסטופר אונליין כדי לעקוב אחר זמן, לספור זמן קדימה ולעקוב אחר הזמן שחלף בין אירועים. הוא שימושי ללימודים, לעבודה או לאימון. קיימת אפשרות לתצוגת מסך מלא, כך ניתן להקרין את הסטופר בכיתה או בפגישה כדי למדוד את הזמן ולתעד הקפות עבור משימות שהושלמו.

האם סטופר אונליין יפעל אם אסגור את הלשונית בדפדפן?

לא, סטופר אונליין לא יפעל אם תסגרו את לשונית הדפדפן שלו. אתם יכולים לעבור בין לשוניות, למזער את החלון או להשתמש בכל יישום אחר במכשיר, והסטופר הדיגיטלי ימשיך לפעול ברקע.

האם סטופר אונליין יפעל במצב שינה?

לא, סטופר אונליין לא יפעל כאשר המחשב נמצא במצב שינה.