neděle 7. dubna 2024
0:00:00

Co jsou online hodiny?

Když chcete zjistit kolik je hodin můžete použít online hodiny a zobrazit aktuální čas v hodinách, minutách a sekundách.

Chcete-li zjistit čas v různých zemích a časových pásmech po celém světě, podívejte se na světové hodiny.

Jak používat online hodiny?

Online hodiny neumožňují sledovat ubíhající čas. Pro tyto úkoly můžete použít online stopky, online časovač nebo online budík. Slouží pouze svému účelu: zobrazují hodiny s datem.

Zde se dozvíte, jak používat online hodiny pro různé úkoly:

  • Chcete-li zobrazit aktuální čas digitálně, klikněte na Digitální hodiny.
  • Chcete-li zjistit, kolik je hodin v analogovém režimu, klikněte na Analogové hodiny.
  • Chcete-li internetové hodiny zobrazit přes celou obrazovku, klepněte na symbol Celá obrazovka (šipky směrem ven) v pravém horním rohu.

Jak změním časové pásmo?

Podívejte se na stránku světových hodin. Poté klikněte na město na stránce světových hodin a změňte časové pásmo hodin. Internetové hodiny se odpovídajícím způsobem aktualizují s novým časem. Chcete-li jej obnovit, klikněte na vybrané město pod hodinami.

Jak fungují online hodiny?

Naše hodiny jsou chytré a využívají informace z vašeho počítače nebo telefonu k zobrazení aktuálního času ve vaší lokalitě. Pokud je v počítači nebo telefonu ručně nastaven nesprávný čas (namísto času generovaného počítačem), budou online hodiny také ukazovat nesprávný čas. Tuto situaci můžete napravit tak, že zajistíte, aby vaše zařízení bylo nastaveno na správné časové pásmo a/nebo mělo správný čas.

Proč používat online hodiny?

Tyto hodiny můžete používat pro všechny druhy činností, včetně:

  • Zobrazení aktuálního času v hodinách, minutách a sekundách.
  • Zobrazte si online hodiny na celé obrazovce při zkoušce, aktivitě ve třídě, herním večeru nebo při práci/studiu a sledujte čas.
  • Zobrazení analogových nebo digitálních internetových hodin na obrazovce.

Použití těchto hodin přes celou obrazovku vám může pomoci, pokud pracujete ve třídě a chcete studentům ukázat čas v sekundách, v práci, pokud vedete skupinové cvičení na poradě, nebo doma, pokud cvičíte. Můžete ušetřit čas a mít vizuální pomůcku aktuálního času, která vám pomůže sledovat, kolik času zbývá.