Ustawianie minutnika

Dźwięk budzika

Nazwa minutnika

Jak ustawić Minutnik na komputerze?

Użytkownicy systemu operacyjnego Windows 11 mogą skorzystać z aplikacji zegara, która posiada również budzik i stoper. Osoby korzystające z komputerów firmy Apple, muszą pobrać odpowiednią aplikację z App Store. Jeśli nie chcesz instalować żadnych aplikacji, możesz skorzystać z Minutnika Online.

Czym jest Minutnik Online?

Minutnik Online to prosty w użyciu czasomierz online, który pozwala na ustawienie alarmu w oparciu o określoną ilość godzin, minut i sekund.

Jak ustawić Minutnik Online?

  1. Wprowadź konkretne wartości dla zegara odliczającego czas
  2. Wybierz dźwięk alarmu
  3. Naciśnij „Start”

Jak działa Minutnik Online?

Po ustawieniu czasu, Minutnik Online zaczyna odliczać czas od wskazanych wartości. Po jego upływie, uruchomiony zostaje wybrany dźwięk alarmu.

Gdzie można skorzystać z Minutnika Online?

Tak długo jak posiadasz dostęp do komputera i połączenia z Internetem, możesz skorzystać z Minutnika Online kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcesz. Możesz wykorzystać go gotując swoje ulubione potrawy, w trakcie nauki czy podczas zajęć w szkole.

Czy Minutnik Online zadziała, gdy zamknę kartę przeglądarki?

Nie, Minutnik Online nie zadziała, gdy karta przeglądarki zostanie zamknięta. Po jego uruchomieniu możesz jednak korzystać z innych kart.

Czy Minutnik Online zadziała, gdy komputer będzie w trybie uśpienia?

Nie, zarówno Minutnik Online, jak i każdy inny minutnik dostępny w sieci nie zadziała, gdy komputer znajduje się w trybie uśpienia.