Ustaw minutnik

Dźwięk alarmu

Nazwa minutnika

Jak ustawić minutnik na komputerze?

Możesz to zrobić za pośrednictwem dowolnego komputera - wystarczy dostęp do Internetu i przeglądarka internetowa. Nie musisz pobierać żadnych aplikacji. To najłatwiejszy sposób na ustawienie minutnika online.

Czym jest Minutnik Online?

Minutnik Online to łatwy w użyciu komputerowy minutnik, który wyświetla duży licznik odliczający czas na ekranie komputera. Minutnik możesz ustawić konfigurując ilość godzin, minut i sekund. Jest to bardzo proste i wystarczy dostęp do komputera lub telefonu. Po konfiguracji minutnika i upływie określnego czasu, komputer uruchomi dźwięk alarmu.

Jak ustawić Minutnik Online?

Korzystanie z naszego minutnika jest bardzo proste, wystarczy jedynie kilka kroków:

  • Wybierz odpowiednie wartości dla pól „Godziny", „Minuty" i „Sekundy". Możesz również wybrać jedną z proponowanych przez nas, predefiniowanych wartości.
  • Wybierz „Dźwięk alarmu" naciskając strzałkę z prawej i wybierając jeden z dźwięków widocznych na liście.
  • Wpisz swoją własną „Nazwę minutnika" lub zostaw tę domyślną,
  • Kliknij „Włącz minutnik", aby rozpocząć odliczanie.

Aby uruchomić kilka minutników, otwórz nową kartą przeglądarki i powtórz powyższe kroki.

Jak działa Minutnik Online?

Po konfiguracji, minutnik rozpocznie odliczanie czasu, a po jego upływie uruchomi się alarm. Ekran komputera będzie pokazywał ile zostało czasu za pomocą cyfrowego zegara. Zupełnie jak w przypadku stopera, pojawi się pasek postępu, który będzie informował o upływie czasu pokazując wartość procentową. Po upływie wskazanego czasu, włączy się wybrany dźwięk alarmu. Upewnij się, że twój komputer nie jest wyciszony, inaczej nie usłyszysz alarmu.

Gdy minutnik jest włączony, możesz:

  • Nacisnąć „Pauza", aby na chwilę zatrzymać odliczanie.
  • Nacisnąć „Kontynuuj", aby wznowić odliczanie.
  • Nacisnąć „Zrestartuj", aby uruchomić odliczanie na nowo.
  • Nacisnąć „Stop", aby przerwać odliczanie i skonfigurować je od początku.

Po uruchomieniu minutnika, pojawi się tabela „Historia minutników" z ich szczegółami.

Pokazuje ona ich nazwę, długość trwania oraz początek i zakończenie. Możesz zapisać te dane naciskając „Eksportuj do CSV".

Gdzie można skorzystać z Minutnika Online?

Minutnik możesz uruchomić na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym z dostępem do Internetu. Nasz minutnik pokazuje duży zegar odliczający czas, więc świetnie sprawdza się na zajęciach w szkole, przy gotowaniu, nauce, przygotowaniach do egzaminu czy ćwiczeniach. Jeśli interesuje cię funkcja odliczania do konkretnych dni i godzin, możesz skorzystać z narzędzia do odliczania czasu.

Czy Minutnik Online zadziała, gdy komputer będzie w trybie uśpienia?

Nie, zarówno nasz Minutnik Online, jak i każdy inny minutnik dostępny w sieci nie zadziała, gdy komputer znajduje się w trybie uśpienia.