00:00:000
00:00:000

Gdzie znajduje się Stoper na Komputerze?

Większość systemów operacyjnych nie posiada wbudowanego stopera. Stoper Online pozwala na korzystanie z funkcji stopera niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego. Użytkownicy korzystający z systemu Windows 11 mogą wykorzystać aplikację zegara, aby włączyć stoper, a także ustawić minutnik i alarm na swoim komputerze.

Czym jest Stoper Online?

Stoper Online to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pozwala włączyć licznik czasu i odliczać w ten sposób czas w jednostkach takich jak godziny, minuty, sekundy i milisekundy.

Jak korzystać ze Stopera Online?

  1. Naciśnij przycisk „Start”, aby uruchomić stoper
  2. Naciśnij przycisk „Pauza”, aby zatrzymać pomiar czasu
  3. Naciśnij przycisk „Runda”, aby zachować pomiar bez zatrzymywania stopera

Jak działa Stoper Online?

Stoper Online mierzy czas pomiędzy momentem jego włączenia i wyłączenia. Ten cyfrowy chronometr rejestruje czas jaki upłynął pomiędzy jego włączeniem i wyłączeniem za pomocą zegara znajdującego się w przeglądarce.

Do czego wykorzystuje się Stoper Online?

Ze Stopera Online można skorzystać w trakcie nauki czy uprawiania aktywności sportowych takich jak bieganie czy pływanie. Biorąc pod uwagę, że można umieścić go na całym ekranie, można wykorzystać go również np. w trakcie zajęć szkolnych.

Czy Stoper Online zadziała, gdy zamknę kartę przeglądarki?

Nie, stoper przestanie działać w momencie, gdy zamknięta zostanie karta przeglądarki, na której jest aktywny.

Czy Stoper Online zadziała, gdy komputer będzie w trybie uśpienia?

Nie, zarówno Stoper Online, jak i dowolny inny stoper dostępny w sieci nie zadziała, gdy komputer znajduje się w trybie uśpienia.