Встановити таймер

Звук будильника

Назва таймера

Як встановити таймер на комп'ютері?

У будь-якому браузері можна скористатися безплатним онлайн-таймером для встановлення таймера на комп'ютері. Ви можете отримати доступ до нього через інтернет, не завантажуючи додаток. Це найпростіший спосіб встановити онлайн-таймер.

Що таке онлайн-таймер?

Онлайн-таймер - це простий у використанні таймер на комп'ютері, який можна використовувати для відображення на великому екрані зворотного відліку часу. Ви можете швидко і легко встановити таймер в годинах, хвилинах або секундах з будь-якого комп'ютера або мобільного пристрою. Після встановлення онлайн будильник буде звучати на рівні гучності вашого комп'ютера.

Як встановити онлайн-таймер?

Використовувати таймер легко, а запустити його можна всього за кілька простих кроків:

  • Встановіть кількість годин, хвилині секунд, протягом яких повинен працювати таймер, або оберіть попередньо вибраний хвилинний або секундний таймер із перелічених варіантів.
  • Встановіть звук будильника, натиснувши на стрілку і вибравши зі списку.
  • Додайте назву таймера або залиште його за замовчуванням.
  • Натисніть кнопку «Запустити таймер», щоб розпочати роботу таймера.

Щоб створити кілька таймерів, відкрийте нову вкладку і просто повторіть зазначені дії.

Як працює онлайн-таймер?

Після встановлення, ваш таймер з будильником почне зворотній відлік часу. На екрані можна перевірити, скільки часу залишилося та о котрій годині він закінчується за допомогою цифрового годинника. Подібно до секундоміра, відображатиметься індикатор прогресу, який показує відсоток завершення вашого таймера зворотного відліку. Після завершення буде відтворено вибраний звук. Переконайтеся, що гучність комп'ютера ввімкнена або налаштована на максимум, щоб почути будильник.

Під час роботи таймера ви можете виконати наведені нижче дії:

  • Натиснути кнопку «Призупинити», щоб тимчасово зупинити таймер.
  • Натиснути кнопку «Продовжити», щоб продовжити роботу таймера.
  • Натиснути кнопку «Перезапустити», щоб зупинити таймер і замінити його на новий.
  • Натисніть кнопку «Стоп», щоб зупинити таймер і встановити новий.

Після запуску таймера(ів), нижче з'явиться таблиця в розділі «Дані таймера».

Тут відображається назва, тривалість та позначки часу для нещодавніх таймерів. Щоб зберегти дані, натисніть «Експортувати в CSV».

Де можна використовувати онлайн-таймер?

Створити таймер можна на будь-якому комп'ютері або мобільному пристрої, що має підключення до мережі інтернет або Wi-Fi. Оскільки годинник-таймер демонструє великий зворотний відлік на екрані, він чудово підходить для використання в класах або під час приготування їжі, навчання, підготовки до іспиту або тренувань. Якщо ви хочете запустити таймер зворотного відліку з датою і часом, ви можете скористатися зворотним відліком онлайн.

Чи працює таймер зворотного відліку в режимі сну?

Ні, жоден онлайн-таймер зворотного відліку не функціонуватиме, якщо комп'ютер перебуває в режимі очікування або в режимі сну.