00:00:000
00:00:000

Де знаходиться секундомір на комп'ютері?

Більшість комп'ютерів не мають вбудованого секундоміра. Щоб використовувати секундомір на комп'ютері, вам потрібно скористатися безплатним онлайн-секундоміром. Користувачі Windows 11 можуть скористатися програмою «Годинник», щоб запустити таймер зворотного відліку, встановити таймер або будильник на комп'ютері. На Macbook потрібно завантажити додаток.

Що таке онлайн-секундомір?

Онлайн-секундомір - це проста у використанні програма, яка дозволяє вести відлік і запускати секундомір на комп'ютері. Він вимірює витрачений час у годинах, хвилинах, секундах і мілісекундах. Програма також дозволяє створювати кола. Ви можете побачити тривалість кожного кола, а також загальний витрачений час.

Як користуватися онлайн-секундоміром?

Кожен зможе легко запустити секундомір з колами, скориставшись онлайн-секундоміром. Ось як користуватися онлайн-програмою:

  • Натисніть копку «Старт», щоб запустити секундомір.
  • Натисніть кнопку «Пауза», щоб призупинити секундомір.
  • Натисніть кнопку «Продовжити», щоб продовжити відлік.
  • Натисніть кнопку «Коло», щоб зафіксувати час проходження кола.
  • Натисніть кнопку «Скинути», щоб скинути секундомір.

Крім того, при розподілі часу ви можете побачити таблицю «Дані секундоміра» з часом кола та іншими подробицями. Ці дані можна зберегти, натиснувши «Експортувати в CSV».

Натиснувши на іконку «Налаштування» на навігаційній панелі, ви зможете змінити налаштування секундоміра. Можна вибрати, щоб секундомір працював у секундах або мілісекундах, поставивши або знявши галочку у полі, що відображає мілісекунди. Також можна налаштувати повторюване сповіщення зі звуком.

Нарешті, ви можете запустити або призупинити роботу секундоміра, натиснувши пробіл в поєднанні з клавішею швидкого доступу.

Як працює онлайн-секундомір?

Онлайн-секундомір з таймерами проходження кіл вимірює час між його активацією та деактивацією (при натисканні кнопок «Старт» та «Призупинити»). Цей онлайн-хронометр фіксує витрачений час, використовуючи годинник вашого браузера і поточний часовий пояс, в якому ви знаходитесь.

Для чого використовують онлайн-секундомір?

Онлайн-секундомір можна використовувати для відстеження часу, підрахунку та обліку часу, що минув між подіями. Він стане в нагоді під час навчання, роботи або тренувань. Оскільки безплатну онлайн-програму можна також використовувати як повноекранний секундомір, її можна проекціювати в класі або на нараді для обліку часу та фіксації виконаних етапів роботи.

Чи буде функціонувати онлайн-секундомір, якщо закрити цю вкладку?

Ні, при закритті цієї вкладки онлайн-секундомір перестає функціонувати. Ви можете перемикати вкладки, згортати вкладку або використовувати будь-яку іншу програму на вашому настільному пристрої, а цифровий секундомір буде продовжувати працювати.

Чи функціонує онлайн-секундомір, якщо комп'ютер перебуває в режимі сну?

Ні онлайн-секундомір, ні будь-яка інша онлайн-програма не функціонують, якщо комп'ютер перебуває в режимі сну.